پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲ Thursday, 22 February , 2024 ساعت ×
 
فال شمع امروز پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
۳۰ تیر ۱۴۰۱ - ۲:۳۸
شناسه : 1813
4
اخبار طلا & سرگرمی فال شمع از طریق اشکالی که اشک‌های شمع در آب ایجاد می‌کند توسط شخصی خاص و با تجربه در این زمینه تعبیر می‌شود
ارسال توسط : نویسنده : حانیه مقصودی فر منبع : گروه گردآوری خبر پایگاه اطلاع رسانی اخبار طلا
پ
پ

فال شمع از طریق اشکالی که اشک‌های شمع در آب ایجاد می‌کند توسط شخصی خاص و با تجربه در این زمینه تعبیر می‌شود. برخی نیز اشکالی که موقع آب شدن شمع ایجاد می‌شود و یا رنگ نور شمع را به موضاعات خاصی ارتباط داده‌اند. بنابراین می‌توان فال را روشی برای شناخت آینده دانست ولی آیا واقعا می‌توان از آینده خبری آورد؟ آیا آینده را می‌توان بیان کرد؟ ما معتقدیم آینده در دست ماست و برای نگارش آن مختاریم. آینده نوشته نشده، سرنوشت و تقدیر هم اکنون درحال نگارش است، پس کسی نمی‌تواند از آنچه نوشته نشده به ما خبری بدهد اما از جهت دیگر هم نمی‌توانیم منکر پیش‌گویی‌های بزرگ تاریخ بشری بشویم. با ما همراه باشد.

فال شمع

فال شمع

فال شمع روز پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۱

🦚 فروردين 🦚 

🕯 اتفاقات خوب و خوشایندی در زندگی برایتان رخ خواهد داد که موفقیت و سربلندی را در زندگیتان به وجود می‌آورد،، شما را از تمام مشکلات و سختی‌ها را رها می‌کند.

🦚 اردیبهشت 🦚 

🕯 کمک های پولی و مالی بسیار زیادی به شما خواهد شد که باعث خوشحالی و شادمانی بسیار زیادی در شما می شود برایتان موفقیت و سربلندی را در آینده به وجود می آورد،، و شما را  به مقامات بالا می رساند.

🦚 خرداد 🦚 

🕯 شجاعت و قدرت بسیار زیادی در وجود شما نهفته است،، بهتر است از شجاعت خود در زندگی بهره مند شوید و از او استفاده کنید تا مشکلی در زندگی تا سرازیر نشود،، شما می‌تواند خیلی زود خودتان را به هدف و خواسته هایتان برسانید.

🦚 تیر 🦚 

🕯  فرد با هوش و زیرکی باشید تا بتوانید آینده‌تان را به خوبی و خوشی بسازید و خود را از تمام مشکلات و سختی‌ها را رها کنید،، و به سوی آرامش برسانید.

🦚 مرداد 🦚 

🕯 اگر در کار خود تاخیر به وجود بیاورید به دردسر های فراوانی مواجه می شوید و مشکلات بزرگی برای خود به وجود خواهید آورد،، که برایتان غم و اندوه بزرگی در زندگی به وجود می آورد.

🦚 شهریور 🦚 

🕯 اگر همت داشته باشید با موفقیت فاصله این دارید و خیلی زود پیروزی آرامش را در زندگی تان به دست می آورید،، بهتر است بخود تکانی بدهید و به دنبال کار درستی برای خود باشید.

🦚 مهر 🦚 

🕯 اگر قصد ازدواجی دارید به زودی  این ازدواج سر خواهد گرفت و موفقیت و سربلندی در زندگی تا سرازیر خواهد شد،، بهتر است؛ نگران نباشید به زودی از اوضاع زندگی تان رو به راه می شود.

🦚 آبان 🦚 

🕯 از استعدادها و خلاقیت های خود به خوبی استفاده کنید تا همیشه بتوانید به موفقیت و سربلندی دست پیدا کنید،، و خودتان را از غم و اندوه نجات دهید و به پیروزی برساند.

🦚 آذر 🦚 

🕯  اگر آرزویی در دل خود دارید به زودی به آرزوهایتان خواهید رسید که موفقیت و سربلندی را در زندگی به دست میاورید،، بهتر است استرس را از خود دور کنید و به سوی آرامش راهی شوید.

🦚 دی 🦚 

🕯 این روزها احساس کسالت و بی حوصلگی در شما دیده می شود بهتر است؛ در خود تغییر و تحولاتی به وجود بیاورید تا بتوانید مشکلات زندگی تان را از بین ببرید و خود را به پیروزی برسانید.

🦚 بهمن 🦚

🕯 به زودی در زندگی تان رشد و ارتقا پیدا خواهید کرد و موفقیت و سربلندی در زندگی تان سرازیر خواهد شد،، بهتر است؛ نگران نباشید به زودی تمام مشکلات زندگی تان رفع می شود.

🦚 اسفند 🦚

🕯 با کمک گرفتن از اطرافیانتان زندگیتان را به خوبی و خوشی بسازید و خود را از غم واندوه  نجات دهید،، سعی کنید؛ دست از خجالتی بودن بردارید تا بتوانید خیلی زود به هدف خود برسید.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.